Gebak voor chefs: module beslagen en taarten
Deze opleiding is ideaal voor mensen met tearoom, koffie- of theehuisje die zelf gebak willen maken op een eenvoudige basis. Eveneens perfect voor chocolatiers, koks en personen die gedreven zijn om taarten en gebak te maken met professionele recepten.
Kies een opleidingsformule en bekijk alle details:
Waar en wanneer?
Jammer, op dit moment is deze opleiding nog niet beschikbaar.
Voorlopig staat deze opleiding nog niet ingepland. Blijf je graag op de hoogte wanneer je kunt inschrijven voor deze opleiding? Laat dan je gegevens na.
Hou me op de hoogteProgramma
Les 1: Cakebeslagen
- Brownies
- Cake met praliné, hazelnoot en citroen
- Financiier
- Frians
Les 2: Kookdegen – soezenbeslag
- Eclairs
- Zwaantjes
- Soezen
- Profiterols
Les 3: biscuits traditioneel
- Biscuittaart met marsepein
- Biscuittaart met fruit
Les 4: biscuits en eiwitbeslag
- Chocoladebiscuit
- Rotsjes
- Sachertaart
Les 5 en 6: biscuits
- Sprits
- Bokkenpootjes
- Spiegeltjes
- Javanais
- Misérable
- Operette van hazelnoot en chocolade
- Operette van pistache en framboos
Voor wie
Deze opleiding is vooral bedoeld voor chocolatiers, koks, uitbaters snack-tearoom, uitbaters bed- en breakfast, uitbaters tearoom, uitbaters koffiehuis en medewerkers uit de voedings- en horecasector.
Specifieke toelatingsvoorwaarden
Je bent minimum 18 jaar en hebt een minimum aan ervaring in de voedingssector en/of beheerst de basistechnieken van de bakkerij
Over het beroep
Na deze opleiding ben je in staat om in je eigen zaak een gevarieerd aanbod eigen gebak aan te bieden.
Wie meer wil kan instappen in de opleiding gebak voor chefs: module harde en zachte luxedegen.
Materiaal en extra kosten
mee te brengen naar de les:
beroepskledij (bakkersvest of schort)
Onze organisatie streeft naar een duurzame en milieuvriendelijke manier van werken. Om die reden bieden wij al onze cursussen en lesmateriaal (instructievideo’s, oefeningen, …) digitaal aan op ons leerplatform. Wil je toch graag jouw cursussen afdrukken? Dan sta je zelf in voor het drukken en de bijhorende kost.
Examens, getuigschrift / diploma en vrijstellingen
Na afloop van de opleiding ontvangt u een attest van lesvolging