Analoge fotografie: vind je weg in de donkere kamer
Tijd om het stof van de analoge fototoestellen te blazen. Analoog is weer helemaal terug van eigenlijk nooit helemaal weggeweest. In tijden van snelheid grijpen mensen terug naar oude technieken. Analoge fotografie spreekt tot de verbeelding en leeft op. Een professionele hand die je de fijne kneepjes van de kunst aanleert is hierbij meer dan welkom.
In deze opleiding leer je met een analoog fototoestel fotograferen, je zwart/wit-film ontwikkelen en afdrukken maken in de donkere kamer.
Kies een opleidingsformule en bekijk alle details:
Waar en wanneer?
Jammer, op dit moment is deze opleiding nog niet beschikbaar.
Voorlopig staat deze opleiding nog niet ingepland. Blijf je graag op de hoogte wanneer je kunt inschrijven voor deze opleiding? Laat dan je gegevens na.
Hou me op de hoogteProgramma
Volgende leerinhouden komen aan bod:
- Studie en toepassing van analoog fotograferen
- Benodigdheden en ontwikkeling van zwart/wit-film
- Structuur en aanpak in de donkere kamer
- Introductie tot analoge papiersoorten
- Vergrotingen maken
Alle leerinhouden worden ingebed in de lessen, geen huiswerk.
Voor wie
Deze opleiding richt zich tot iedereen die zijn/haar analoog fototoestel een nieuw leven wil inblazen. Voorkennis is niet vereist.
Specifieke toelatingsvoorwaarden
Je bezit een analoog (kleinbeeld) fototoestel.
Materiaal en extra kosten
Deze opleiding gaat door op een externe locatie voorzien van professionele uitrusting. De materialenkost is inbegrepen in het lesgeld.
Examens, getuigschrift / diploma en vrijstellingen
Na afloop van de cursus ontvang je een attest van lesvolging.